Czas na czytanie 2

29 kwietnia 2020 18:39 2020 Wersja do druku

Kto siedzi w domu i nie ma ochoty na kolejną porcję informacji o koronawirusie, kolejny odcinek ulubionego serialu żony, lub kolejną bajkę? Kto lubi słowo pisane, w formie przystępnej i "na wesoło"? 
Redakcja DRWALA ma coś dla takich osób. Od dzisiaj, aż do końca obowiązkowej kwarantanny, będziemy udostępniać na naszej stronie, i pod linkiem na profilu Facebookowym, artykuły, które na przestrzeni lat tworzyliśmy specjalnie dla Was. Bo #terazczasnaczytanie !
Postanowiliśmy, że umilimy Wam ten trudny okres. A że dobrzy jesteśmy w wielu rzeczach, ale najlepsi w pisaniu, oto coś, co - mamy nadzieję - umili Wam nieco czas. I wywoła może nieco uśmiechu na Waszych twarzach. Bo humor to coś, czego nam w tych trudnych czasach bardzo potrzeba.
Uostępniamy Wam "owoce pracy naszej", czyli, jakby tego nie nazywać - nasze artykuły z cyklu "Na fajrant", porady żywieniowe Urszuli L. Kwiatek czy sykl tekstów typowo "mechanicznych". A więc to, co zazwyczaj wszystkich bawi i interesuje. Chcemy, by bawiły i Was. Korzystajcie z nich i cieszcie się nimi - w wersji cyfrowej lub po wydrukowaniu. I pamiętajcie, że to, co złe, zawsze mija. A nasza redakcja już tylko czeka na moment, gdy znów będzie można ruszyć w teren, by się z Wami spotykać, bez ryzyka przywleczenia jakiegoś niechcianego choróbstwa. 

Trzymajmy się zdrowo! I myjmy ręce :)

Urszula L Kwiatek i kawa:
http://www.drwal.net.pl/media/www/2016-10_76-77_KW_Co_z_t_kaw.pdf

Może to czas na zadbanie o hydraulikę?
http://www.drwal.net.pl/media/www/2018-02_40-41_PO_Pozorna_oszczdnoc.pdf

Vademecum część ósma:
http://www.drwal.net.pl/media/www/2015-06_58-62_PO_Maszynowe_vademecum_8.pdf

Coś na komary:
http://www.drwal.net.pl/media/www/2013-08_43_KW_Sposob_na_komary.pdf