18. targi KWF-Tagung odbędą się w 2024 roku

18 maja 2021 07:33 2021 Wersja do druku

Na początku maja 2021 r., w miesiąc po unieważnieniu tegorocznego terminu 18. edycji targów leśnych KWF-Tagung ze względu na pandemię, niemieckie stowarzyszenie badawczo-atestacyjne Kuratorium Pracy i Techniki Leśnej (KWF) ogłosiło, że edycja ta, a konkretnie jej zasadnicza, plenerowa część – wystawa KWF-Expo z wycieczką poglądową – zostanie zorganizowana w dniach 19–22 czerwca 2024 r. w okolicach miejscowości Schwarzenborn w Hesji. Po konsultacjach z partnerami i wystawcami stowarzyszenie KWF postawiło wrócić do wypróbowanego czteroletniego cyklu organizacyjnego. Bilety wstępu i rezerwacje stanowisk wystawowych pozostają ważne.
 
– Zdecydowana większość wystawców opowiedziała się za tą datą i wyraziła chęć powrotu do pierwotnego, czteroletniego cyklu. Przesuwając wystawę KWF-Expo na rok 2024, zyskujemy możliwość zapewnienia wszystkim zaangażowanym większego bezpieczeństwa planowania – wyjaśnia Bernhard Hauck, kierownik projektu 18. edycji targów KWF-Tagung.
Termin wirtualnego kongresu branżowego, który stanowi część dyskusyjną targów, pozostał niezmieniony (21–25 czerwca 2021 r.).
Źródło: https://kwf-tagung.ne
Opr. A.S.