Targi leśne Las-Expo 2023 już wkrótce!

27 lutego 2023 12:32 2023 Wersja do druku

Pojazdy do załadunku i transportu drewna, najnowocześniejsze traki, rębaki i rozdrabniacze, pilarki do prac specjalistycznych i przydomowych – XXII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo zapowiadają się niezwykle okazale i różnorodnie. Wydarzenie odbędzie się w Kielcach w dniach 17–19 marca, jednocześnie z targami techniki rolniczej Agrotech


Podczas kieleckich targów zwiedzający znajdą przegląd najnowocześniejszych maszyn i technologii, usprawniających codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstw leśnych. Wiele urządzeń będzie pracowało na żywo. Zobaczymy traki wyprodukowane przez przedsiębiorstwa Wood-Mizer i Inter-Bis. Pilarki taśmowe i tarczowe pokaże Wirex. Goście zobaczą w akcji pilarki znanych marek – Husqvarny i Stihla. Odbędą się również pokazy rzeźbienia w drewnie. Ekspozycję Las-Expo dopełnią potężne samochody do przeładunku drewna i maszyny szkółkarskie. Zabudowy specjalistyczne przywiezie m.in. MHS.

Nowości na targach gospodarki leśnej w Kielcach

Na Las-Expo nie zabraknie nowości. Przedsiębiorstwo Krpan zaprezentuje m.in. przyczepę leśną GP 10 DF z żurawiem 8,6 K, piło-łuparkę CS 4218 w wersji mechanicznej oraz wciągarki, m.in. model 7,5 EH. Z kolei Stihl pokaże serię małych pilarek łańcuchowych – modele MS 162, MS 172, MS 182 i MS 212. Dobrze sprawdzą się w przygotowywaniu drewna opałowego, pracach wokół domu czy ścince mniejszych drzew.

Bilety na wydarzenie można już nabyć na stronie https://www.targikielce.pl/las-expo.

Źródło: materiały prasowe Targów Kielce